بهترین عطاری های تهران
تجهیزات

بهترین عطاری های تهران

عطاری ها ازجمله مکان هایی هستند که افراد بدون مراجعه به پزشک می توانند بیماری های خود را در آنجا درمان کنند و یا مانع بروز بیماری شوند. درحال حاضر افراد کمتر به سراغ عطاری ها می روند. استفاده از دارو های گیاهی دارای مزایای بسیار زیادی است که بیشتر افراد از این مزایا آگاهی ندارند. افراد می توانند از بهترین عطاری های تهران دارو های گیاهی گوناگون را برای درمان بیماری های مختلف خریداری کنند.

در عطاری ها دارو هایی جهت درمان فشارخون، دیابت، چاقی، بی‌اشتهایی و… یافت می شود. همچنین میتوان گفت که افراد از عطاری ها می توانند دمنوش های بسیار گوناگون و خوش‌مزه تهیه کنند و از آن ها نیز استفاده کنند. ما در ادامه برخی از بهترین عطاری های تهران که افراد می توانند از آن خرید کنند را معرفی می‌کنیم.جهت آشنایی با بهترین عطاری های تهران با فروش برتر همراه باشید.

عطاری و گیاهان دارویی رایحه

 این عطاری یکی از بهترین عطاری های تهران است که افراد زیادی به آن مراجعه می کنند و انواع گوناگون داروهای گیاهی و سایز محصولات را از آن خریداری می کنند. عطاری رایحه انواع مختلف عرقیات، دمنوش‌ها، ادویه های گوناگون و… را با بهترین کیفیت به مراجعه کنندگان خود عرضه می کند.

افرادی که قصد خرید محصولات گیاهی دارند می توانند باخیال راحت به این عطاری مراجعه کنند و محصول موردنظر خود را از آن خریداری کنند. این عطاری یک انتخاب بسیار خوب برای افرادی است که به دارو های گیاهی علاقمند هستند.

آدرس عطاری رایحه :

تهران، محله فردوس، بلوار فردوس – پلاک126 عطاری رایحه

عطاری ملکی

این عطاری یکی از قدیمی‌ترین و همچنین محبوب ترین عطاری های تهران است. عطاری ملکی انواع گوناگونی از عرقیات، دمنوش ها، ادویه ها، گیاهی دارویی و… را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می داد. این عطاری که  یکی از بهترین عطاری های تهران است این قابلیت را دارد که به افراد در انتخاب محصول موردنظر راهنمایی دهد.

افراد می توانند با مراجعه به عطاری ملکی بهترین دارو های گیاهی را برای خود تهیه کنند و از آن ها استفاده کنند. رفتن به عطاری ملکی و خرید دارو های گیاهی از آن یکی از بهترین تصمیماتی است که افراد می توانند برای سلامتی خود بگیرند.

آدرس عطاری ملکی :

پاسدارن،خیابان دولت،چهارراه قنات،اول رحمانی پ۱۸

بهترین عطاری های تهران

عطاری گیلامی

عطاری گیلامی یکی از بهترین عرضه کنندگان دارو های گیاهی است که محصولات خود را در بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. عطاری گیلامی ازجمله بهترین عطاری های تهران است که افراد ساکن تهران می توانند به راحتی از آن خرید کنند.

این عطاری تمامی محصولات خود را با قیمت بسیار مناسب و همچنین بسته‌بندی بسیار باکیفیت به مشتریان ارائه می دهد. اگر شما در هنگام خرید نیاز به مشورت داشته باشید به راحتی می توانید از افراد شاغل در این عطاری کمک بگیرید. پس می توان گفت که این عطاری می تواند یک انتخاب بسیار  خوب برای خرید دارو های گیاهی باشد.

آدرس عطاری گیلامی : 

تهران، محله منیریه، هاشم معیری – عطاری آنلاین گیلامی

عطاری شمس

 یکی از محبوب ترین عطاری های تهران عطاری شمس است که دارای مشتریان بسیار زیادی نیز است. عطاری شمس دارای سابقه کاری حدود ۱۰ سال است که این سابقه فعالیت آن نیز توجه و اعتماد افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است.

این عطاری که یکی از بهترین عطاری های تهران است دارای محصولات گیاهی بسیار باکیفیت است و افرادی که تمایل به استفاده از محصولات طبیعی و گیاهی دارند می توانند به  احتیاج محصول موردنظر خود را در این عطاری پیدا کنند و آن را نیز خریداری کنند. پس می توان گفت که این عطاری می تواند یک انتخاب بسیار خوب برای خرید محصولات گیاهی باشد.

آدرس عطاری شمس :

پاسداران ،دروس ، ابتدای بلوار شیدایی ، روبه روی بوستان شهرزاد ، پلاک 9 ، عطاری شمس

بهترین عطاری های تهران

عطاری علمدار

این عطاری یکی از بهترین عطاری تهران است. عطاری علمدار یکی از بهترین عرضه کنندگان دارو های گیاهی و انواع گوناگون عرقیات و… در تهران است.  افراد به راحتی می توانند از افراد شاغل در این عطاری برای خرید خود راهنمایی بگیرند و محصول موردنظر خود را خریداری کنند.

عطاری علمدار دارای ۳ گواهینامه بین المللی مزاج شناسی است که این موضوع توجه افراد بسیاری را به این عطاری جلب کرده است. این عطاری می تواند به افراد در درمان بیماری های گوناگون مانند بیماری کبد چرب یبوست هموروئید غلظت خون سنگ کلیه و… کمک کند پس می توان گفت که این عطاری یک انتخاب خوب برای خرید دارو های گیاهی است.

آدرس عطاری علمدار :

تهران، محله یافت آباد جنوبی (يافت آباد شمالي)، هاشم – یافت آباد میدان الغدیر ، خیابان مرتضی زندیه ، نبش میرهاشم پلاک ۲۱۲عطاری علمدار

عطاری ارگانا دارو

از دیگر عطاری های محبوب و پرطرفدار در تهران می توان به عطاری ارگانا دارو اشاره کرد. این عطاری داروهای گیاهی گوناگون را با بهترین کیفیت به افراد ارائه می دهد. همچنین می توان گفت که در این عطاری که یکی از بهترین عطاری های تهران است  انواع مختلف دارو های گیاهی برای درمان بیماری های مختلف، دمنوش‌ها های متنوع ادویه های بسیار تازه و باکیفیت و… به راحتی پیدا می شود.

این امر سبب شده تا افراد به راحتی محصول موردنظر خود را در این عطاری پیدا کنند. عطاری ارگانا دارو می تواند یک انتخاب بسیار خوب برای خرید انواع گوناگون داروهای گیاهی باشد

آدرس عطاری ارگانا دارو :

بلوار آیت اله کاشانی،خیابان مهران ،پلاک ۱۲ ،عطاری برادران مهاجر (ارگانادارو)

عطاری آرین جردن

عطاری آرین جردن در منطقه ای از تهران واقع شده است که دسترسی افراد به آن بسیار راحت است و افراد می توانند به راحتی به این عطاری مراجعه کنند. عطاری آرین جردن یکی از بهترین عطاری های تهران است که دارای مشتریان بسیار زیادی نیز می باشد.

این عطاری تمامی محصولات خود را به بهترین شکل و با بهترین کیفیت به افراد عرضه می کند که این امر سبب جلب مشتریان بسیار زیادی برای این عطاری شده است. پس می توان گفت که اگر قصد خرید بهترین داروهای گیاهی را دارید می توانید به این عطاری مراجعه کنید و با خیال راحت محصول موردنظر خود را از آن خریداری کنید.

آدرس عطاری آرین جردن : 

تهران، محله جردن – پارک ملت (امانيه)، بلوار نلسون ماندلا – پلاک 12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *